sarıyı takip et!
sarıyı takip et!

Hakkımızda

Migal market perakende sektöründe geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazasında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kırtasiye, kozmetik, elektronik, züccaciye, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır..Ayrıca müşterilerine mescit ve çocuk oyun alanları imkanlarını sunarak keyifli ve rahat bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Erdem Gıda Ltd. Şti. ortakları Kenan Erdem, Mustafa Kemal Erdem, Muammer Erdem, Bahadır Erdem, Yılmaz Sac Ltd.Şti. ve işadamı önceki dönem Kayseri Ticaret Odası Yönetim  Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Nuh Naci Hiçyılmaz ortaklığı ile kurulan, MİGALL HİPERGROSS 12  Aralık 2019 tarihinden bu yana yalnızca Kayseri’ye değil çevre illerden gelen müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor. Bu önemli işadamlarının adını yazdırdığı yeni şirket ise Anadolu Çarşı Mağaza İşletmeleri Tic.ve San A.Ş. olarak doğuyor.

• Müşterilerine sağlıklı şartlarda, sağlıklı ürünler, güvenilir, modern, ekonomik ve yüksek kalitede hizmet sunmaktır.
• Migal market kampanyalı ürünler sunarak kaliteyi uygun fiyata almanın keyfini yaşatıyor
• Müşteri odaklı Migal Market cebinizi ve sağlığınızı düşünürken, sağladığı güven duygusu ile her zaman ilk tercih edilen isim olmayı hakediyor..